Publikacje do oceny

opublikowano: 13-09-2018, 22:00

Internauci wybiorą najlepsze sprawozdanie w konkursie Raporty Społeczne.

Trwa głosowanie online w konkursie Raporty Społeczne na najlepiej sporządzone publikacje prezentujące dane niefinansowe firm i organizacji. Konkurs jest okazją do poznania działań prowadzonych przez firmy oraz oceny sposobów ich przedstawiania. Głosowanie odbywa się przez stronę raportyspoleczne.pl.

W 12. edycji konkursu, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firmę Deloitte, udział bierze rekordowa liczba 49 publikacji. Nagrodę otrzyma ta, która w internetowym głosowaniu zdobędzie najwięcej wskazań.

Jednym z celów, przyświecających raportom przedstawiającym informacje niefinansowe, jest dotarcie z nimi do jak największej liczby interesariuszy i podjęcie dialogu na temat działań realizowanych przez firmę czy organizację.

Aby zdecydować, który raport lub sprawozdanie zwycięży w głosowaniu internautów, należy do 17 września 2018 r. oddać głos na trzy publikacje na stronie http://raportyspoleczne.pl/zaglosuj-na-raport/.

W 2017 r. w głosowaniu online swoją ocenę wyraziło ponad 13 tys. osób. Wzrost liczby głosujących wskazuje zwiększenie świadomości i zaangażowania w kształtowanie dobrych wzorców w zakresie zrównoważonego rozwoju i raportowania na polskim rynku. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Barbara Warpechowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu