Puls Przedsiębiorcy – 27 września 2006

(Tadeusz Stasiuk)
27-09-2006, 08:25

Budownictwo, meblarstwo, informatyka, katering, księgarstwo i turystyka. Co łączy te branże? Ciągną pieniądze z edukacji. Co prawda w Polsce środki na oświatę, szczególnie publiczną, są coraz skromniejsze, ale mimo to wielu przedsiębiorców robi z powodzeniem interesy z placówkami oświatowymi.

Budownictwo, meblarstwo, informatyka, katering, księgarstwo i turystyka. Co łączy te branże? Ciągną pieniądze z edukacji. Co prawda w Polsce środki na oświatę, szczególnie publiczną, są coraz skromniejsze, ale mimo to wielu przedsiębiorców robi z powodzeniem interesy z placówkami oświatowymi. Branżą stale czerpiącą zyski z takiej współpracy jest turystyka, która organizuje wyjazdy dla uczniów wszystkich typów szkół: podstawowych, gimnazjów i liceów. Organizatorzy wypoczynku dogadują się z reguły bezpośrednio z wychowawcą klasy lub z kilkoma jednocześnie bądź z przedstawicielami komitetów rodzicielskich. O sprawie pisze w środowym „Przedsiębiorcy” dziennik „Puls Biznesu”. Artykuł można również przeczytać tutaj.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Tadeusz Stasiuk)

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Puls Przedsiębiorcy – 27 września 2006