Pytanie "Pulsu"

Bogdan Tychowski
27-03-2001, 00:00

Tara Jarmont i Free trafiły do Szczecina

Tara Jarmont jest kanadyjską projektantką mody, która od 14 lat mieszka i pracuje w Paryżu. Tworzy kolekcje pret-a-porter z myślą o kobietach dojrzałych. Natomiast Free to firma francuska, która jest producentem młodzieżowych kolekcji pret-a-porter junior. Kreacje sygnowane Free (czyli natura wyzwolona) prezentowały tej sławy modelki, co: Ophelie Winter, Eva Herzigova, Helena Christiansen, Karen Mulder, Stella Tenant.

Kolekcje tych dwóch marek dotępne są już w butikach w Warszawie, Opolu, Gdyni i Poznaniu. Teraz trafiły także do Szczecina.

— Jestem przekonana, że szczeciński salon stanie się ulubionym butikiem wszystkich szczecinianek, które lubią ubierać się modnie i oryginalnie — mówi Dorota Wiaderek, dyrektor PGS w Paryżu (z lewej), na zdjęciu z Anettą Duszą, dyrektorem butiku Paryż Moda w Szczecinie. BOT

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Bogdan Tychowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Pytanie "Pulsu"