PZU łowi rodziców na dzieci

opublikowano: 27-05-2019, 22:00

PZU, największy ubezpieczyciel życiowy i majątkowy w Polsce, rusza z akcją „Wakacje z PZU. Bezpieczne dziecko”.

Chce bezpłatnie ubezpieczyć dzieci (osoby do 25. roku życia) na czas trwania wakacji (od 20 czerwca do 1 września). Wystarczy, że rodzic albo osoba pełnoletnia będąca studentem wypełni formularz na stronie internetowej ubezpieczyciela. Spółka zamierza korzystać z tych danych, oferując klientom również inne swoje produkty. Grzegorz Goluch, prezes PZU Pomoc, informuje, że polisa obejmuje wiele nieszczęśliwych wypadków oraz zdarzeń, które mogą przytrafić się dzieciom. Osobom ubezpieczonym PZU gwarantuje usługi powypadkowe w Polsce, a w szczególności pomoc medyczną, transport medyczny czy pomoc rehabilitacyjną. Ubezpieczenie chroni dzieci też poza Polską. Obecnie w Polsce jest około 2 mln dzieci. Spółka nie podaje informacji, ile dzieci już ubezpiecza. Wskazuje tylko na odsetek, który plasuje się w przedziale od kilkunastu do 40 proc. Nie ujawnia też wielkości rezerw na pokrycie przyszłych zobowiązań w związku z wakacyjną akcją. Paweł Surówka, prezes PZU, tłumaczy, że spółka ma bezpieczną pozycję kapitałową i dzięki skali działania stać ją na taki krok.

3650b480-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Ubezpieczeniowe wieści
Newsletter, który dostarczy informacji na temat tego, co dzieje się w branży ubezpieczeń.
ZAPISZ MNIE
Ubezpieczeniowe wieści
autor: Karolina Wysota
Wysyłany co dwa tygodnie
Karolina Wysota
Newsletter, który dostarczy informacji na temat tego, co dzieje się w branży ubezpieczeń.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Wysota

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy