Raiffeisen-Leasing rozszerza assistance

[SW]
opublikowano: 06-03-2012, 00:00

Nowa oferta w przypadku awarii lub wypadku auta zapewnia organizację i pokrycie kosztów pomocy specjalisty.

Raiffeisen-Leasing we współpracy z Europ Assistance rozszerza zakres świadczeń dostępnych w ramach ubezpieczenia Raiffeisen Assistance CFM oraz wzbogaca produkt o nowe warianty Run, Drive oraz Fly. Oferta jest skierowana do firm, które podpiszą z Raiffeisen-Leasing umowę o zarządzaniu flotą.

Nowe warianty w przypadku awarii, kradzieży lub wypadku zapewnią organizację i pokryciekosztów pomocy specjalisty. Warianty Drive i Fly, oprócz podstawowych świadczeń, dodatkowo zagwarantują transport do hotelu oraz zakwaterowanie na czas naprawy pojazdu, wizytę lekarza pierwszego kontaktu, transport kierowcy i pasażerów do miejsca docelowego podróży pociągiem, autobusem bądź samolotem, a także odbiór auta po naprawie.

Jeżeli naprawa pojazdu nie będzie mogła zostać zrealizowana w ciągu 4 godzin, klientom posiadającym pakiet Drive, Run lub Fly przysługuje samochód zastępczy na czas od 5 do 14 dni w zależności od wybranego wariantu. W przypadku kradzieży auta lub szkody całkowitej możliwość korzystania z samochodu zastępczego może być wydłużona aż do 30 dni.

Wszystkie warianty posiadają bezpłatną usługę door-to-door, która umożliwia zlecenie firmie assistance dodatkowych usług m.in. wykonania okresowego przeglądu samochodu. Obejmuje ona również transport pojazdu w celu dokonania drobnych napraw.

30

dni Nawet taki okres można korzystać z auta zastępczego z ubezpieczeniem Raiffeisen Assistance CFM.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [SW]

Polecane