Raiffeisen otworzy konto online

opublikowano: 13-02-2015, 00:00

Raiffeisen Polbank udostępnił osobom prowadzącym indywidualną działalność gospodarczą możliwość zdalnego otwarcia konta.

W tym celu przedsiębiorcy powinni wypełnić wniosek, gdzie trzeba podać podstawowe dane. Pozostałe bank pobierzez bazy Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Ponadto przedsiębiorca powinien zrobić przelew na kwotę 1 zł, najlepiej z prywatnego konta. Ma to służyć uwierzytelnieniu jego tożsamości. Po pozytywnej weryfikacji zgodności danych podanych we wniosku i na przelewie klient dostanie konto firmowe w Pakiecie R-Direct, rachunek rozliczeniowo-lokacyjny, kartę debetową Visa Business i pakiet startowy do kanałów elektronicznych,

który wysyłany jest esemesem. Konto zostanie otwarte w ciągu doby od otrzymania przelewu autoryzacyjnego. Do tej pory w Raiffeisen Polbanku proces zdalnego otwierania rachunku dostępny był dla klientów indywidualnych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu