Raiffeisen poszerza usługi dla MSP

Urszula Chojnacka
opublikowano: 17-09-2001, 00:00

Raiffeisen poszerza usługi dla MSP

Raiffeisen Bank Polska wzbogacił ofertę dla małych i średnich firm o nowe rodzaje kredytów obrotowych, kredyty w walutach wymienialnych, transakcje forward i karty business.

W ramach pakietu R-Profit adresowanego do przedsiębiorstw o rocznych obrotach od 1 do 30 mln zł, firmy z tego sektora mają teraz możliwość otrzymania m.in. kart płatniczych typu charge, tj. z odroczonym terminem płatności. Do dyspozycji tych klientów są karty Visa typu Business Gold i Silver o zasięgu międzynarodowym oraz karta PolCard Bis.

Raiffeisen rozpoczął ponadto świadczenie rozbudowanych usług SMS-owych. Do tej pory za pośrednictwem telefonu komórkowego można było jedynie otrzymywać komunikaty o oprocentowaniu depozytów. Obecnie tą drogą można sprawdzać stan konta, a także otrzymywać informacje o operacjach na rachunku i kursach walut. Usługi te są bezpłatne.

Nowym produktem oferowanym przez Raiffeisen Bank Polska jest też kredyt obrotowy przeznaczony specjalnie dla dealerów samochodowych na finansowanie zakupu nowych pojazdów od producenta.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Urszula Chojnacka

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Aktualności / Raiffeisen poszerza usługi dla MSP