Rank Progress realizuje kolejne inwestycje

DI
09-12-2009, 14:12

Legnicka spółka złożyła wniosek o pozwolenie na budowę centrum handlowego w Zamościu. Ogłosiła też przetarg na generalne wykonawstwo inwestycji.

CH Twierdza Zamojska powstanie przy ulicy Jana Kilińskiego, w ścisłym centrum miasta. Na powierzchni 31,5 tys. m2 zostanie ulokowanych 80 sklepów, do dyspozycji klientów będzie parking na 850 miejsc. Otwarcie Centrum Handlowego planowane jest na 2011 rok. Wartość inwestycji wynosi 120 mln złotych.

Równolegle Rank Progress buduje i komercjalizuje galerie handlowe w Kaliszu (Galeria Tęcza) i Jeleniej Górze ( Pasaż Grodzki) oraz rozbudowuje regionalne centrum handlowe w Kłodzku Twierdza Kłodzka.
W Galerii Tęcza na powierzchni prawie 34 tys. m2 znajdzie się 70 sklepów oraz podziemny parking na 240 miejsc. Otwarcie planowane jest na I kwartał 2011 roku, wartość inwestycji wynosi 108 mln złotych.
Pasaż Grodzki usytuowany na Starym Mieście w Jeleniej Górze to 10,5 tys. m2 powierzchni i podziemny parking. Wartość inwestycji wynosi 43 mln, otwarcie planowane jest na jesień 2010 roku.
Na przyszły rok planowane jest także rozpoczęcie budowy Galerii Świdnickiej w Świdnicy na Dolnym Śląsku. W mieście liczącym ponad 60 tys. mieszkańców nie ma takiego obiektu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Rank Progress realizuje kolejne inwestycje