Rapująca psycholog robi karierę na TikToku

PAP , DI
opublikowano: 10-06-2021, 14:44

Filmiki 25 letniej pracownicy uniwersyteckiego centrum medycznego mają po milionie wyświetleń.

Rapująca o pandemii psycholog Daisy Veenstra z Groningen na północy Holandii robi zawrotną karierę na TikToku. Została nominowana do nagrody The Best Social Awards. Jej filmiki na popularnym wśród młodzieży kanale robią furorę, mają po milionie wyświetleń, a liczba śledzących jej profil w ciągu kilku miesięcy wzrosła prawie do 100 tys.

Młoda psycholog rapuje głównie o problemach podczas pandemii. „Koronawirus był źródłem stresów także wśród młodzieży, właśnie do nich trafia ze swoim przesłaniem Daisy” — napisał dziennik „Metro”.

Jej przygoda z TokTokiem rozpoczęła się we wrześniu 2020 r. „Na początku nie było zbyt wielu zainteresowanych moim rapem” — powiedziała dziennikowi psycholog.

W pewnym momencie jednak jej filmy stały się bardzo popularne. „Zaczęłam rapować o tym, jak to jest brać udział w zajęciach szkolnych online i jak to jest żyć jako nastolatek w czasach pandemii COVID-19” — mówi Daisy Veenstra.

25-letnia psycholog pracuje na co dzień w Uniwersyteckim Centrum Medycznym Groningen. Wkrótce zamierza zmienić pracę — chce założyć firmę, która będzie zajmowała się promowaniem pozytywnego nastawienia wśród młodzieży.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane