Recenzenci ocenili najnowszą grę Bloobera

GSU
opublikowano: 27-05-2019, 13:20

Gra "Layers of Fear 2", której producentem jest Bloober Team, w wersji na PC otrzymała ocenę Metascore, czyli od dziennikarzy branżowych, na poziome 72/100. To taki sam wynik jak pierwszej części gry.

Wynik oparty jest o recenzje 23 redakcji. Zakres ocen waha się od 50 do 90. Średnia ocen wersji na Xbox One to 59/100. Na razie bazuje jedynie na dziewięciu recenzjach.

"Layers of Fear 2" będzie miała premierę we wtorek 28 maja. Gra będzie dystrybuowana w wersjach na platformy: PlayStation 4, Xbox One i PC. Cena gry została ustalona na wyjściowym poziomie 29,99 euro/USD, jednak na różnych terenach ceny mogą być odmienne. Wydawca gry jest Gum Media.

"Layers of Fear 2" to pierwszoosobowy horror psychologiczny, skupiający się na fabule i eksploracji. Gracz wciela się w hollywoodzkiego aktora, który na prośbę enigmatycznego reżysera przyjmuje główną rolą w filmie kręconym na pokładzie transatlantyckiego liniowca.

Pierwsza cześć gry miała premierę 15 lutego 2016 r. Gra została oceniona przez krytyków na 72 w wersji na PC, 74 na PS4 i 78 na Xbox One. Gra otrzymała 7,4 tys. recenzji na Steam, z czego 91 proc. były pozytywne.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy