Czytasz dzięki

Recenzenci ocenili najnowszą grę Bloobera

GSU
opublikowano: 27-05-2019, 13:20

Gra "Layers of Fear 2", której producentem jest Bloober Team, w wersji na PC otrzymała ocenę Metascore, czyli od dziennikarzy branżowych, na poziome 72/100. To taki sam wynik jak pierwszej części gry.

Wynik oparty jest o recenzje 23 redakcji. Zakres ocen waha się od 50 do 90. Średnia ocen wersji na Xbox One to 59/100. Na razie bazuje jedynie na dziewięciu recenzjach.

"Layers of Fear 2" będzie miała premierę we wtorek 28 maja. Gra będzie dystrybuowana w wersjach na platformy: PlayStation 4, Xbox One i PC. Cena gry została ustalona na wyjściowym poziomie 29,99 euro/USD, jednak na różnych terenach ceny mogą być odmienne. Wydawca gry jest Gum Media.

"Layers of Fear 2" to pierwszoosobowy horror psychologiczny, skupiający się na fabule i eksploracji. Gracz wciela się w hollywoodzkiego aktora, który na prośbę enigmatycznego reżysera przyjmuje główną rolą w filmie kręconym na pokładzie transatlantyckiego liniowca.

Pierwsza cześć gry miała premierę 15 lutego 2016 r. Gra została oceniona przez krytyków na 72 w wersji na PC, 74 na PS4 i 78 na Xbox One. Gra otrzymała 7,4 tys. recenzji na Steam, z czego 91 proc. były pozytywne.

a9c2adc0-8c30-11e9-b683-526af7764f64
Newsletter ICT
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE
Newsletter ICT
autor: Grzegorz Suteniec
Wysyłany raz w tygodniu
Grzegorz Suteniec
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Polecane