Rekordowy rok fabryki domów

opublikowano: 21-01-2019, 22:00

W 2018 r. spółka Danwood zbudowała 1356 domów — to o 150 więcej niż w 2017 r.

Taki wynik oznacza, że przez tydzień zakład produkcyjny w Bielsku Podlaskim opuszcza 30 gotowych domów. Firma jest liderem w Niemczech pod względem liczby sprzedanych domów prefabrykowanych, wykończonych „pod klucz” (15-procentowy udział w rynku) i trzecim co do wielkości graczem w tym kraju w segmencie domów prefabrykowanych ogółem.

— Dynamicznie powiększamy też udział w rynkach austriackim, szwajcarskim i brytyjskim. Dzięki inwestycjom w nową halę produkcyjną i systematycznemu pozyskiwaniu nowych pracowników zwiększyliśmy w 2018 r. moce produkcyjne do 1500 domów rocznie — mówi Jarosław Jurak, prezes Danwood Holding.

Miniony rok był rekordowy dla spółki także pod względem sprzedaży — nabywców znalazło 2 tys. domów zbudowanych przez Danwood.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy