Religa: debata "zdrowotna" w Sejmie znowu odłożona

Polska Agencja Prasowa SA
16-05-2006, 17:07

Sejmowa debata na temat naprawy służby zdrowia została po raz kolejny przełożona na późniejszy termin. Minister zdrowia Zbigniew Religa poinformował we wtorek, że poprosił go o to premier w związku z wizytą papieża Benedykta XVI w Polsce.

Sejmowa debata na temat naprawy służby zdrowia została po raz kolejny przełożona na późniejszy termin. Minister zdrowia Zbigniew Religa poinformował we wtorek, że poprosił go o to premier w związku z wizytą papieża Benedykta XVI w Polsce.

    Pierwotnie debata miała odbyć się 10 maja. Następnie przełożono ją na przyszły tydzień. Tymczasem odbędzie się ona prawdopodobnie na pierwszym posiedzeniu Sejmu w czerwcu.

    Religa powiedział, że zmiana terminu ma związek wyłącznie z pielgrzymką papieża, a nie ma nic wspólnego z różnicą zdań między nim a minister finansów Zytą Gilowską - przyznał, że mają "różne spojrzenie" m.in. na proponowany przez niego podatek pielęgnacyjny.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Religa: debata "zdrowotna" w Sejmie znowu odłożona