Rewolucja w CFA Society Poland

DI
17-12-2013, 15:11

Nowy zarząd, statut i polityka działania – to efekt walnego zebrania członków CFA Society Poland, stowarzyszenia zrzeszającego profesjonalistów związanych z inwestycjami i zarządzaniem finansami.

Organizacja chce rozwinąć działalność w Polsce. Mocniej działać w interesie środowiska inwestycyjnego, reprezentować je w pracach nad regulacjami i standardami rynku kapitałowego. Ma też odważniej zaangażować się w organizację konferencji, szkoleń i imprez integrujących branżę.

- Skupimy się na większej aktywizacji stowarzyszenia i zwiększenia jego rozpoznawalności. Naszym celem jest budowanie wizerunku stowarzyszenia jako organizacji prestiżowej i opiniotwórczej. Chcemy też promować edukację i najwyższe standardy rynku kapitałowego, z jakich CFA Institute jest znany na świecie – zapowiada Piotr Sieradzan, członek zarządu.

Zmianom ma sprzyjać nowy statut i kierownictwo. Obok Piotra Sieradzana (prezes Everest TFI) i prezesującego stowarzyszeniu już czwartą kadencję profesora Krzysztofa Jajugi, weszli do niego Aleksander Mokrzycki (wiceprezes BPH TFI) , Andrzej Pasławski (dyrektor w agencji ratingowej Eurorating) i Przemysław Barankiewicz (redaktor naczelny pb.pl).

Polska gałąź międzynarodowego CFA Institute zrzesza ponad 350 osób z tytułem CFA. Obecnie otworzyło się jednak także na osoby nieposiadające tej desygnacji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Rewolucja w CFA Society Poland