Rezydencja Piasek zajęta w połowie

Apartamenty

W centrum Wrocławia na działce o wielkości 730 mkw. powstał kompleks apartamentowy Rezydencja Piasek. W budynku znalazło się 20 apartamentów o powierzchni od 43 do 150 mkw. Połowa luksusowych mieszkań znalazła już nabywców, reszta czeka na chętnych. Ceny wynoszą od 15 do 20 tys. zł za 1 mkw. Rezydencja Piasek stoi na skraju Wyspy Piasek, między Wyspą Słodową a Ostrowem Tumskim.

Rozpościera się z niej widok na barokową zabudowę Ossolineum. W szarych, blaszanych częściach elewacji zaprojektowano przeszklone wykusze, dzięki którym z każdego apartamentu można podziwiać panoramę Wrocławia. Oprócz wykuszy, architekci zaprojektowali też przestronne tarasy i balkony z balustradami ze szkła. Na parterze budynku znalazł się reprezentacyjny hall z recepcją. W tzw. duszy klatki schodowej znajduje się przeszklona cichobieżna winda.

W budynku zastosowano inteligentny system integrujący wszystkie instalacje w mieszkaniu, m.in. chłodzenie i ogrzewanie, sterowanie żaluzjami. Każdy z apartamentów ma układ wentylacyjny z odzyskiem ciepła. Ponadto w każdym zainstalowano także bezszumową kanalizację.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Joanna Dobosiewicz

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Rezydencja Piasek zajęta w połowie