Ricoh zaprasza na polskie stadiony

ONO
opublikowano: 13-05-2013, 16:37

Trwają dni otwarte na największych polskich stadionach, które mają przybliżyć uczestnikom cyfryzację danych i przetwarzanie dokumentów elektronicznych. Po Warszawie, firma Ricoh zaprasza do Wrocławia i kolejnych czterech miast. Patronem medialnym wydarzenia jest „Puls Biznesu”.

Dni Otwarte mają na celu zaprezentowanie najnowszych technologii i rozwiązań z zakresu cyfryzacji danych i przetwarzania dokumentów elektronicznych.

Ricoh, jako globalny lider w dziedzinie zarządzania dokumentami, wskazuje korzyści ekonomiczne i społeczne z zastosowania nowoczesnych technologii m.in. w takich obszarach jak jednolity rynek cyfrowy w UE, zaufanie i bezpieczeństwo oraz rozwój e-umiejętności.  Dni Otwarte odbywają w centrach konferencyjnych zlokalizowanych na nowoczesnych arenach ubiegłorocznych mistrzostw Europy w piłce nożnej (Stadion Narodowy w Warszawie, PGE Arena w Gdańsku, Stadiony Miejskie w Poznaniu i Wrocławiu) oraz na stadionach miejskich w Krakowie i Bydgoszczy. Tak było w Warszawie, w ostatni weekend:

None
None

Czas na kolejne miasta:

  • Wrocław - Stadion Miejski (Śląsk Wrocław) – 13-14 maja
  • Kraków - Stadion Miejski im. Józefa Piłsudskiego (KS Cracovia) - 16-17 maja
  • Poznań - Stadion Miejski (Lech Poznań) - 20-21 maja
  • Bydgoszcz - Stadion Miejski im. Zdzisława Krzyszkowiaka - 23-24 maja
  • Gdańsk - Stadion Miejski PGE Arena (Lechia Gdańsk) - 28-29 maja

Zapraszamy Państwa każdego dnia w godzinach 9:00 - 17:00. Wstęp wyłącznie na zaproszenia. Zarejestruj się >>

Więcej o wydarzeniach na profilu firmy na Facebooku >>

Co będzie można zobaczyć?

Druk produkcyjny

W tej strefie zobaczą Państwo najnowsze rozwiązania w zakresie druku produkcyjnego na papier cięty prezentowanego przez Ricoh i naszego Partnera - firmę Heidelberg. Heidelberg zaprezentuje hybrydowe moduły systemu Prinect, które swoimi unikalnymi cechami umożliwiają integrację świata druku cyfrowego i offsetowego. Profesjonalny druk cyfrowy to aktualnie jeden z najważniejszych rynków na jakim Ricoh istnieje. Produkty, którymi dysponujemy to linia profesjonalnych urządzeń kolorowych i monochromatycznych, które cechuje wysoka jakość i stabilność wydruków oraz bardzo szeroka obsługa mediów (m.in. kartony, papiery powlekane, offsetowe).

Zarządzanie dokumentami, archiwizacja, workflow

Przedstawimy Państwu przykładowe wdrożenia - samego oprogramowania, oprogramowania zintegrowanego z kodami kreskowymi i drukarkami oraz zintegrowanego z archiwizacją, workflow i OCR. Przekonają się Państwo jak działa skanowanie przy bezpośredniej integracji z DMS w modelu najprostszym (Scan&Manage) oraz profesjonalnym (Autostore).

Środowisko akademickie i organizacje publiczne

Zaprezentujemy Państwu najciekawsze rozwiązania dedykowane sektorowi edukacyjnemu i publicznemu. Wśród nich znajdzie się WorkingDoc PrePaid – system Ricoh wykorzystujący karty przedpłacone. Przedstawimy Państwu praktyczne wykorzystanie systemu w jednej z warszawskich bibliotek. W tej strefie będą mogli Państwo zapoznać się również z rozwiązaniem naszego Partnera - DocuWare Library.

Akademia Ricoh

To bogata oferta szkoleń m.in. z zakresu umiejętności sprzedażowych, obsługi serwisowej oraz zarządzania sprzedażą. Podczas pierwszego dnia na każdym ze stadionów zaprezentujemy specjalną prezentację dedykowaną Partnerom, podczas drugiego dnia będą mogli Państwo uczestniczyć w szkoleniach z umiejętności miękkich, m.in. związanych z wdrożeniami systemów i zarządzania zmianą.

Strefa Pulsu Biznesu

Skąd wziąć pieniądze na sfinansowanie inwestycji? Gdzie znaleźć partnera biznesowego? Jak poruszać się w gąszczu przepisów? Jak zarządzać finansami firmy? Na te i wiele innych pytań odpowiada przedsiębiorcom "Puls Biznesu" - najbardziej opiniotwórcze medium biznesowe w Polsce. Dziennik jest jednocześnie niezawodnym partnerem w prowadzeniu biznesu i doradcą inwestycyjnym. W tej strefie zaprezentujemy Państwu m. in. "Puls Biznesu+" pierwszy polski dziennik zaprezentowany specjalnie na tablety. Odwiedzający strefę otrzymają gratis miesięczną prenumeratę e-wydania dziennika "Puls Biznesu".

Digital Signage & Communication

W tej strefie będą mogli Państwo zapoznać się z najciekawszymi modelami z gamy projektorów Ricoh. Nowa gama projektorów jest owocem długoletniego doświadczenia Ricoh w zakresie optyki fotograficznej. Modele są zaprojektowane tak, aby zapewnić wysoką wydajność i efektywność, także z punktu widzenia zużycia energii. Przedstawimy Państwu zastosowania biznesowe dla projektorów i komunikacji video oraz digital signage.

Rozwiązania dla CAD i GIS

W tej strefie zaprezentujemy Państwu urządzenia opierające się na technologii tonerowej oraz na technologii Liquid Gel™. Każde z nich posiada swoje unikalne cechy, dzięki którym możemy spełnić oczekiwania rynku CAD i GIS. Najnowszym urządzeniem w tej linii jest innowacyjne Ricoh MP CW2200SP, które dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii Liquid Gel™ sprawia, że wydruki są bardzo precyzyjne, kartometryczne i wodoodporne.

Drukarki i małe MFP

Drukarki i małe urządzenia wielofunkcyjne to spójny komponent profesjonalnych rozwiązań prezentowanych w pozostałych strefach. Tu zobaczą Państwo najsmuklejsze drukarki z serii SP 100 oraz wiele innych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych monochromatycznych oraz kolorowych z naszej oferty.

Zarządzanie serwisem

W tej strefie pokażemy rozwiązania oraz opowiemy jak zarządzamy serwisem. Tu partnerzy będą mogli porozmawiać na temat źródeł kreowania swojej własnej wartości dodanej oraz upewnić się, że Ricoh to pewny partner w biznesie. Zaprezentujemy najnowszy system serwisowy w Europie.

Zarządzanie i kontrola kosztów

W tej strefie pokażemy Państwu rozwiązania oparte na technologiach własnych Ricoh (WorkingDoc Cost Control Lite – narzędzie służące do raportowania kosztów oraz Card Authentication Package – narzędzie do autoryzacji użytkowników na urządzeniach przy pomocy kart) oraz na technologiach naszego partnera - firmy Nuance - Equitrac, Safecom; w tym eCopy - obsługa mobilnego drukowania.

Strefa Lenovo

Współczesny biznes wymaga komputerów, które są trwałe, szybkie, łatwe w obsłudze i gwarantują optymalny zwrot z poniesionej inwestycji. W strefie Lenovo znajdziecie Państwo niezawodne notebooki i ultrabooki ThinkPad z X1 Carbon na czele, nowatorskie i wydajne komputery stacjonarne i AiO ThinkCentre, a także biznesowy tablet ThinkPad2. Zaprezentujemy również innowacyjne technologie Lenovo mające wpływ na wydajność i bezpieczeństwo pracy. Pomożemy Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania sprzętowe dla potrzeb Waszego biznesu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ONO

Polecane