Ronson Development odnotował kolejny rekordowy rok

Materiał partnera strony - Ronson Development
opublikowano: 29-12-2014, 00:00

Czy wiesz, że…

Rok 2014 był kolejnym, w którym Ronson kontynuował dynamiczny rozwój swojej działalności. Firma przekroczyła pierwotne plany sprzedażowe na poziomie 650 lokali. Ostatecznie Ronson zamknie rok z wynikiem ok. 700 sprzedanych mieszkań, co potwierdza, że rynek mieszkaniowy jest w dobrej kondycji, a oferta dewelopera cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

— W naszych planach zakładamy, że rok 2015 będzie równie dobry dla deweloperów. Przemawia za tym silna i rosnąca gospodarka, malejące bezrobocie oraz przede wszystkimniskie stopy procentowe, które zachęcają do lokowania gotówki w nieruchomości, jak również ułatwiają zaciąganie kredytów hipotecznych, obniżając ich koszty — mówi Tomasz Łapiński, Dyrektor Finansowy Ronson Development.

W 2015 r. Ronson planuje dalszy wzrost. Po raz kolejny spółka planuje zwiększyć sprzedaż zawieszając w tym roku poprzeczkę na poziomie co najmniej 800 lokali. Ma na to pozwolić atrakcyjna oferta mieszkań w już istniejących inwestycjach oraz nowe projekty, których rozpoczęcie planowane jest w najbliższych miesiącach.

— Przy rosnącej sprzedaży musimy systematycznie uruchamiać nowe projekty aby uzupełniać i rozszerzać wyczerpującą się ofertę. Kluczowe inwestycje, z którymi wiążemy największe nadzieje to m.in. warszawskie Moko na Mokotowie, gdzie połowa mieszkań z pierwszego etapu sprzedała się w rekordowym tempie oraz City Link, nowy projekt przy ul. Wolskiej tuż obok planowanej stacji metra Wolska — dodaje Tomasz Łapiński.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera strony - Ronson Development

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu