Rośnie grono fanów Cyberpunka

opublikowano: 21-05-2019, 22:00

Na każdego analityka, który powątpiewa w sukces nowej gry CD Projektu, przypada trzech, którzy wierzą, że przyniesie spółce krociowe zyski i podniesie kurs.

Najświeższa rekomendacja „kupuj” jest autorstwa analityka biura Stifel, który cenę docelową akcji producenta gier wyznaczył na 255 zł. Tak wysoko nie cenił ich jeszcze nikt. Obecnie 9 analityków radzi kupować lub akumulować akcje CD Projektu, 3 rekomendacje są neutralne, a 3 — negatywne. Jedną z nich jest ta wydana 15 maja przez Martina Cakla z czeskiego biura Patria Finance. Jego zdaniem akcje spółki są warte zaledwie 159 zł — to najniższa z cen docelowych, z których średnia to 235,69 zł. Data premiery gry „Cyberpunk 2077” nie została jeszcze ogłoszona, ale rynek spodziewa się, że nastąpi to w czerwcu na targach E3 w Los Angeles.

a9c2adc0-8c30-11e9-b683-526af7764f64
Newsletter ICT
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE
Newsletter ICT
autor: Grzegorz Suteniec
Wysyłany raz w tygodniu
Grzegorz Suteniec
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy