Czytasz dzięki

Rówieśniczka wolnego rynku

opublikowano: 15-10-2015, 22:00

Od 1989 r. firma z Torunia buduje pozycję lidera wśród polskich dystrybutorów maszyn

Interhandler jest wyłącznym dystrybutorem maszyn JCB oraz miniładowarek InterHandler w Polsce. Przez ponad 25 lat działalności firma wypuściła na rynek 11 tys. maszyn i urządzeń. — Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów maszyn w kraju. Udało nam się to osiągnąć m.in. dzięki oferowaniu rozwiązań dostosowanych do potrzeb wielu dziedzin nowoczesnej gospodarki — mówi Ryszard Lamczyk, prezes firmy Interhandler.

Produkty Interhandler przydają się m.in. w budownictwie (drogowym i mieszkaniowym), przemyśle, rolnictwie, leśnictwie, kolejnictwie, recyklingu, pracy w kopalni.

— Oferta JCB to maszyny do każdej pracy zarówno w rolnictwie, jak i w budownictwie oraz ochronie środowiska, recyklingu, sortowni odpadów komunalnych, wszelkiego rodzaju przemyśle i przetwórstwie — podkreśla Ryszard Lamczyk. W ofercie firmy są maszyny budowlane, rolnicze, przeznaczone do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, kruszące oraz przesiewacze.

— W ostatniej dekadzie maszyny JCB zyskały w Polsce bardzo dużą popularność w sektorze rolnym i stanowią coraz większy udział w sprzedaży wszystkich maszyn firmy Interhandler — zauważa Ryszard Lamczyk.

Już od dawna działalność Interhandler nie ogranicza się do macierzystego regionu. W całej Polsce działa 14 oddziałów handlowo-serwisowych (w Toruniu, Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Brzegu, Katowicach, Rzeszowie, Olsztynie, Białymstoku, Krakowie, Lublinie, Łodzi). Można w nich dostać nie tylko osprzęt, części zamienne i eksploatacyjne, opony, urządzenia hydrauliczne i generatory prądotwórcze, lecz także otrzymać fachową poradę.

— Usługi serwisowe gwarantuje nasz zespół, czyli ponad 200 pracowników w całym kraju. Mamy ponadto flotę 80 samochodów, więc nasza obsługa techniczna może przybyć w każde miejsce, gdzie pracuje maszyna — twierdzi Ryszard Lamczyk.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Joanna Dobosiewicz

Organizator

Puls Biznesu

Autor rankingu

COFACE

Partner strategiczny

PEKAO

Partner

KRD

Partner

UPC

Partner

Targi Kielce

Partner

INFINITY

Patroni honorowi

Polecane