Rozbuduj Zalesie dla NBP

EG
opublikowano: 09-02-2011, 06:01

Bank wkrótce ogłosi przetarg na rozbudowę bardzo ważnego ośrodka szkoleniowego pod Warszawą.

Po tym jak NBP zrezygnował z budowy polskiego Fortu Knox w Zegrzu pod Warszawą, gdzie miał powstać skarbiec i zapasowy centralny ośrodek informatyczny, postanowił w zamian rozbudować swój ośrodek szkoleniowy w Zalesiu Górnym. Właśnie opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanym przetargu.

W Zalesiu mają powstać dwa obiekty: 360-metrowy budynek energetyczny oraz główny o powierzchni prawie 3,4 tys. mkw., w którym znajdą się sale szkoleniowe, serwerownie oraz zaplecze socjalne i techniczne. Kolejne zadanie to przebudowa istniejącego budynku o powierzchni 700 mkw.

NBP ma już przygotowaną dokumentację projektową oraz prawomocne pozwolenie na budowę. Według wstępnego harmonogramu, realizacja tych prac potrwa około 20 miesięcy. Szczegóły dotyczące zakresu i budżetu inwestycji zostaną ustalone po podjęciu przez zarząd NBP ostatecznej decyzji o jej realizacji.

Firmy składające oferty, oprócz standardowych w takich inwestycjach dokumentów, powinny przygotować poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne".

Kontakt: Bernarda Wawrylak
Tel.: 22 653 20 97,
e-mail:Bernarda.Wawrylak@nbp.pl

 

Szukasz zamówień?

W serwisie kontrakty.pb.pl
znajdziesz wyszukiwarkę:
przetargów dużych >>>>>>>>
i małych>>>>>>>

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: EG

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Rozbuduj Zalesie dla NBP