Rozdano nagrody Kioskarz Roku 2001

Agnieszka Janas
opublikowano: 29-11-2001, 00:00

Po raz piąty odbył się w Warszawie bal zorganizowany przez Ruch z okazji wręczenia nagród Partner Roku 2001, przyznawanych w dorocznym konkursie Kioskarz Roku. Organizatorzy balu podkreślali integracyjną funkcję imprezy.

— To jedyna okazja do spotkania zarządu firmy z kioskarzami pracującymi w naszych punktach i partnerami sprzedającymi prasę, którą kolportujemy — podkreślała Mirosława Nykiel, prezes Ruch.

Celem konkursu jest promowanie i nagradzanie najlepszych sprzedawców oraz motywowanie osób pracujących dla Ruchu.

Do rywalizacji stanęło około 1000 punktów sprzedaży. W kategoriach: punkt sprzedaży Ruchu przez okienko i punkt sprzedaży z wejściem do środka rywalizowano o tytuł Kioskarza Roku. Zwycięzcami w kategorii Kioskarz Roku zostali Małgorzata Szcześniak z Sandomierza (punkt sprzedaży przez okienko) i Agata Szymańska z Torunia (punkt z wejściem do środka. Partnerem Roku została zaś Halina Cieślak z Helu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Agnieszka Janas

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu