Rozlicz unijny projekt

[MBE]
opublikowano: 14-02-2012, 00:00

SZKOLENIE

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i firma PM Group organizują bezpłatne szkolenie z zakresu rozliczania projektów miękkich i inwestycyjnych współfinansowanych z UE. Adresowane jest m.in. do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców.

Odbędzie się 23-24.02. w Kielcach w hotelu La Mar przy ul. Sikorskiego 2. Jego uczestnicy będą się uczyć, jak rozliczyć projekt na przykładowych dokumentach — wniosku o dofinansowanie, umowie, fakturach, listach płac, dokumentachodbioru prac, wyciągach z ewidencji.

Dowiedzą się, jak wypełnić wniosek o płatność oraz jak wygląda weryfikacja formalna i merytoryczna rozliczenia — będą pracować na autentycznych budżetach projektów. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane studia przypadków. Zainteresowani skorzystaniem ze szkolenia powinni wypełnić formularz online dostępny pod adresem: www.szkolenia-polska.pl/MRR-rozliczanieprojektow.html.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [MBE]

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu