Rozliczaj „ósemki” bez błędów

SACH
opublikowano: 30-04-2014, 00:00

Jak uniknąć finansowych błędów w projektach dotyczących e- -wsparcia? Wiedzą na ten temat eksperci podzielą się z przedsiębiorcami podczas bezpłatnego spotkania, które odbędzie się 7 maja w Opolu.

Wydarzenie organizuje miejscowa Fundacja Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych. Uczestnicy dowiedzą się, jak rozliczać projekty o dofinansowanie w ramach popularnych „ósemek”, czyli działania 8.1 „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej” i 8.2 „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Będzie mowa o tym, jak realizować i anektować umowy o dofinansowanie i wnioski o płatność.

Rejestracja uczestników będzie prowadzona do 5 maja do godz. 15. Zainteresowani powinni przesłać formularz zgłoszeniowy na adres e-mailowy: a.musiol@ fundacja.opole.pl. Więcej informacji: http://rif-opole.pl/index. php?id=662.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu