Rusza budowa obwodnicy Puław

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 06-03-2006, 14:55

Od wtorku 7 marca mają zacząć się prace nad budową I etapu obwodnicy Puław. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) ostrzega, że w okolicach tej budowy mogą wystąpić ograniczenia w ruchu.

Od wtorku 7 marca mają zacząć się prace nad budową I etapu obwodnicy Puław. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) ostrzega, że w okolicach tej budowy mogą wystąpić ograniczenia w ruchu.

    Jak poinformowała GDDKiA na swoich stronach internetowych, teren pod budowę długości 12,71 km, wraz z budową nowego mostu przez Wisłę w Puławach, długości 1038,2 metra, został już przekazany wykonawcy.

    W czasie wykonywania robót, na drogach znajdujących się w strefie wpływu inwestycji, mogą wystąpić pewne ograniczenia oraz utrudnienia w ruchu. GDDKiA prosi kierowców o dostosowanie się do wprowadzanych zmian w organizacji ruchu.

    Budowa nowego odcinka drogi krajowej nr 12 w Puławach to część większego zadania inwestycyjnego, jakim jest budowa północnej obwodnicy Puław w ciągu drogi krajowej nr 12 Radom - Lublin.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane