Rusza Centrum Edukacji Menedżerów

Karolina Guzińska
14-01-2000, 00:00

Rusza Centrum Edukacji Menedżerów

CEL: Stawiamy zarówno na kształcenie konkretnych umiejętności, jak i na wymianę doświadczeń w gronie osób na co dzień kierujących informatyzacją firm — mówi Borys Stokalski, prezes InfoVIDE. fot. ARC

W styczniu rozpocznie działalność Centrum Edukacji Menedżerów Informatyki założone przez polską firmę doradczą i szkoleniową InfoViDE, która wspomaga inicjatywy związane z informatyką.

Szkolenia, które będą organizowane przez Centrum Edukacji Menedżerów Informatyki, przeznaczone są dla członków zarządu odpowiadających za wykorzystanie informatyki, kadry zarządzającej odpowiedzialnej za strategię informatyzacji, szefów przedsięwzięć informatycznych oraz osób kierujących pionami jakości IT. Program kształcenia opiera się na szkoleniach metodycznych, czyli typowych wykładach monograficznych prezentujących najnowsze tendencje, techniki i metody; szkoleniach eksperckich, czyli autorskich prezentacjach kluczowych tematów oraz na praktycznych warsztatach menedżerskich.

— Naszym celem jest przedstawienie wiedzy z obszaru zastosowania i wykorzystania technologii informatycznych oraz umożliwienie poznania i wysłuchania autorytetów branży IT z kraju i ze świata. Przy doborze wykładowców położyliśmy nacisk na ich praktyczne doświadczenia w wykorzystywaniu najnowocześniejszych metod i technologii informatycznych w biznesie. Jednym z wykładowców każdego z modułów tematycznych będzie uznany autorytet światowy — podkreśla Borys Stokalski, prezes InfoViDE.

Kursy podzielone zostały na cztery moduły tematyczne: Gospodarka elektroniczna, Planowanie i kontrola projektów, Zarządzanie zespołami ludzkimi, Szkoła liderów jakości. Szkolenie w ramach jednego modułu trwa 8-9 dni. Koszt jednego modułu to wydatek rzędu 12-17,7 tys. zł.

Karolina Guzińska

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Rusza Centrum Edukacji Menedżerów