Rusza Pogotowie Pulsu Biznesu

Wojciech Surmacz
opublikowano: 13-03-2001, 00:00

Rusza Pogotowie „Pulsu Biznesu”

Znajdziemy receptę na twój problem

W każdej firmie pojawiają się czasami różnego rodzaju problemy, określane mianem sytuacji bez wyjścia. Często okazuje się jednak (zazwyczaj wtedy, kiedy jest już za późno), że tak naprawdę wyjście istniało, tylko nie wiedzieliśmy po prostu — gdzie. Wynika z tego, że sytuacji bez wyjścia można uniknąć, trzeba jednak wiedzieć, jak to zrobić.

Dlatego 15 marca 2001 r. zaczniemy publikować na łamach „Pulsu Biznesu” kolumnę tematyczną zatytułowaną Pogotowie „PB”. Będzie się ona ukazywać cyklicznie, w każdy czwartek.

Mechanizm funkcjonowania naszego pogotowia jest prosty. Wystarczy poinformować nas o problemie. W trakcie rozmowy z naszym dziennikarzem albo pisemnie należy szczegółowo przedstawić charakter tego problemu i... to wszystko. My, wraz z grupą ekspertów, których zaprosiliśmy do współpracy, będziemy rozwiązywać Wasze problemy. Pogotowie kierujemy do Gazel Biznesu i innych małych i średnich firm. WS

POGOTOWIE „PB”

ul. Jubilerska 10

04-190 Warszawa

tel.: (22) 611 62 38

fax: (22) 673 18 30

e-mail: pogotowie@pb.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Wojciech Surmacz

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rusza Pogotowie Pulsu Biznesu