Rusza projekt „Nowa era biznesu”

opublikowano: 12-12-2018, 22:00

18 grudnia w Jeleniej Górze odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców, którzy chcą powalczyć o dotacje na specjalistyczne usługi doradcze.

Wsparcia udzieli Fundusz Regionu Wałbrzyskiego w ramach projektu „Nowa era biznesu”. Organizatorem wydarzenia jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Jeleniej Górze. Jego eksperci opowiedzą o zasadach ubiegania się o dofinansowanie z działania 1.3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego („Rozwój przedsiębiorczości”). Granty pokryją koszty usług marketingowych, informatycznych, a także związane z tworzeniem strony lub sklepu internetowego. Przedsiębiorcy będą mogli przeznaczyć wsparcie również na wdrożenia systemów jakościowych w firmach, tworzenie strategii marketingowych i analiz otoczenia rynku. Wydarzenie odbędzie się w PIFE w Jeleniej Górze, Plac Ratuszowy 32/32a. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Więcej informacji: www. funduszeeuropejskie.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu