Ruszy druga edycja Plato

Ryszard Gromadzki
opublikowano: 22-03-2002, 00:00

W czerwcu ruszy druga edycja programu Plato. Obejmie ona blisko 600 firm z Wielkopolski, Pomorza oraz Warmii i Mazur.

Na początku czerwca zostanie zainaugurowana druga edycja belgijsko-polskiego programu Plato, wspierającego małe i średnie firmy. Tym razem trwający przez rok program obejmie około 600 firm z województwa wielkopolskiego i lubuskiego oraz — po raz pierwszy — przedsiębiorstwa z województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. W pierwszej edycji programu, która zakończy się 19 kwietnia galą w Poznaniu, udział wzięło 300 firm.

Projekt Plato jest koordynowany przez flamandzką firmę Eastwards, specjalizującą się w doradztwie inwestycyjnym w Europie Środkowej. Firmy uczestniczące biorą udział w 12-miesięcznym programie szkoleniowym, sponsorowanym przez rząd Belgii. Uczestnicy wnoszą jednorazową opłatę wysokości 800 zł. W trakcie zająć prezentowana m.in. jest tematyka związana z marketingiem, bankowością i ekonomią, networkingiem, zarządzaniem, motywowaniem pracowników.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ryszard Gromadzki

Polecane