Ryga zaprasza przemysł

opublikowano: 25-10-2012, 00:00

Największe targi przemysłowe na Łotwie to dla polskich firm okazja na nowe kontakty i umowy handlowe.

Już za miesiąc w stolicy Łotwy odbędzie się Tech Industry 2012 — międzynarodowe targi skupiające przedsiębiorców zajmujących się produkcją przemysłową, budową maszyn, obróbką metali, automatyką, elektroniką i elektrotechniką. W jego ramach 29-30 listopada organizowana jest giełda kooperacyjna polegająca na bezpośrednich rozmowach handlowych z umówionymi kontrahentami. Giełda to okazja, aby zaprezentować własne projekty, technologie, produkty i usługi.

Przedsiębiorcy będą też mogli poznać najnowsze technologie, produkty i rozwiązania z branży. Wydarzenie jest przeznaczone nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla przedstawicieli nauki i potencjalnych inwestorów.

Firmy zainteresowane udziałem w wydarzeniu powinny zarejestrować się na stronie http://techindustry.een.lv/ user/register. Ich dane zostaną umieszczone w katalogu online, a każda otrzyma e-mail z instrukcją, jak umawiać się na spotkania.

Każdy uczestnik giełdy otrzyma indywidualny harmonogram spotkań i bilet wstępu na Tech Industry 2012. Efektem będą 20-minutowe spotkania przy ponumerowanych stolikach między umówionymi wcześniej firmami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania.

12.11

Tego dnia mija termin rejestracji na giełdę.

WIĘCEJ INFORMACJI

Magdalena Gephard Enterprise Europe Network przy PARP tel.: +22 432-87-05 e-mail: magdalena_gephard@ parp.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu