Sąd ogłosił upadłość WGI Domu Maklerskiego

(Marek Druś)
opublikowano: 22-06-2006, 15:08
Obserwuj w MójPB:

Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Warszawie zdecydował w czwartek o ogłoszeniu upadłości WGI Domu Maklerskiego w likwidacji. Spółka poparła wniosek o upadłość.

Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Warszawie zdecydował w czwartek o ogłoszeniu upadłości WGI Domu Maklerskiego w likwidacji. Spółka poparła wniosek o upadłość.

W przesłanym do „PB” komunikacie poinformowano, że przedstawiciele WGI Domu Maklerskiego poparli wniosek o ogłoszenie upadłości, a działanie to „podyktowane było troską o interesy Klientów i przeświadczeniem, że wyznaczenie przez Sąd syndyka pozwoli na jak najlepszą ochronę interesów wszystkich wierzycieli, pod kontrolą Sądu, a jednocześnie zakończy wszelkie spekulacje dotyczące zasad i sposobu zaspokojenia roszczeń Klientów”.

Sędzią komisarzem został wyznaczony Piotr Zimmerman. Syndykiem będzie Jacek Moszyk, który od 22 czerwca objął zarząd nad spółką.

MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Polecane