Sadowa z kolejnym najemcą

opublikowano: 09-09-2014, 00:00

HANDEL: Rossmann zajmie około 400 mkw. w centrum handlowym HopStop Sadowa budowanym przez spółkę Katharsis Development w Zamościu.

Marka będzie trzecim najemcą centrum. Wcześniej spółka Katharsis Development podpisałaumowy najmu z sieciami Media Expert i Biedronka, a obecnie finalizuje rozmowy z kolejnymi partnerami. HopStop Sadowa to parterowy obiekt typu street mall o powierzchni 6 tys. mkw., który powstanie na terenie dawnej bazy PKS w Zamościu. Zgodnie z zapowiedziami dewelopera, budowa się rozpocznie na przełomie września i października 2014 r., zaś klienci zrobią pierwsze zakupy w III kwartale 2015 r.

Długoterminowa strategia Katharsis Development zakłada oddanie do użytku kilkudziesięciu inwestycji pod wspólnym szyldem HopStop. Spółka działa w Zamościu, Siedlcach, Ostrowie Wielkopolskim, Warszawie i Olsztynie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Gołasa

Polecane