Samodzielne zarządzanie należnościami

SW
opublikowano: 07-05-2013, 00:00

Kompleksowy system do zarządzania należnościami dla sektora małych i średnich firm to oferta spółki Attorn, powołanej do życia przez Grupę SMT, zajmującą się tworzeniem oprogramowania biznesowego.

Platforma pozwala na pełną automatyzację działań związanych z zarządzaniem należnościami i kontaktem z klientem: wysyłka SMS, e-maili, pism, przygotowanie harmonogramów spłat i kalendarzy działań oraz generowanie przypominających alertów. Attorn ułatwia także korzystanie z Biur Informacji Gospodarczej i automatycznie wykonuje wszelkie czynności niezbędne do wypełnienia procedur rejestracyjnych dłużników w Rejestrze Dłużników. Daje bezpośredni dostęp do aplikacji e-sąd i umożliwia składanie pozwów w postępowaniu uproszczonym. Platforma wspiera również klienta w obsłudze polis ubezpieczających. Ceny za dostęp do systemu wynoszą od kilkuset zł miesięcznie. Koszt zależy od wybranego pakietu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane