Schodami w górę

DCZ
opublikowano: 16-07-2012, 00:00

Kadry

MONIKA ROZNERSKA

Od lipca piastuje stanowisko dyrektora personalnego w ArcelorMittal Poland. Zastąpiła Andrzeja Wypycha, który pozostał w Grupie. Pracę w ArcelorMittal Poland zaczęła w 2008 r., mając 16-letnie doświadczenie w zawodzie prawnika. Zmieniła system obsługi prawnej w firmie i stworzyła wewnętrzne biuro prawne. Karierę zaczynała w międzynarodowej kancelarii prawnej CliffordChance w Warszawie. Następnie pracowała dla Delphi Automotive Systems jako prawnik odpowiedzialny za region Europy Środkowej i Wschodniej. Ukończyła prawo na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, ma uprawnienia radcy prawnego.

PAWEŁ SKWAREK

Rozpoczął pracę w Kancelarii Prawnej Chałas i Wspólnicy jako kierownik departamentu prawa podatkowego. Ma wieloletnią praktykę w doradztwie z zakresu podatków krajowych i międzynarodowych. Specjalizuje się w sprawach związanych z podatkami dochodowymi, szczególnie dla sektora bankowego, ubezpieczeniowego, finansowego i emerytalnego. Pracował w działach podatkowych m.in. Banku Pekao, ING PTE, ING TUnŻ, ING UF i w międzynarodowych firmach audytorskich i doradczych: Accreo Taxand, Mazars Audyt, BDO. Doradzał międzynarodowym koncernom oraz małym i średnim przedsiębiorstwom działającym lub rozpoczynającym działalność na rynku polskim. Jest też ekspertem ds. podatków Business Centre Club.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu