Schodami w górę

  • Dorota Czerwińska
opublikowano: 01-10-2012, 00:00

Kadry

IRENEUSZ MISKI

Dotychczasowy wiceprezes i partner finansowy Tieto na rynkach CEE i Rosji został prezesem i country managerem spółki Tieto Poland. Będzie też nadal dyrektorem finansowym odpowiedzialnym za obszar CEE i Rosji. Jako prezes zastąpi Wojciecha Zarembę, który odszedł z firmy. Miski w Tieto Poland pracuje od 2007 r. Jako dyrektor finansowy odpowiadał za spółki z grupy w Polsce, Czechach i na Białorusi.

DARIUSZ PIEKARSKI

Dyrektor zarządzający spółki SARE objął funkcję członka zarządu. Przejął kompetencje Damiana Rutkowskiego, który będzie prokurentem. Na stanowisku prezesa pozostaje Tomasz Pruszczyński. Dariusz Piekarski odpowiada w firmie za strategiczne i operacyjne zarządzanie spółką. Jako członek zarządu zajmie się prowadzeniem spraw spółki i jej rozwojem.

JOANNA PARCZYŃSKA

Objęła w firmie Gemius Polska dopiero utworzone stanowisko Country Managera. Przez 15 lat pracowała w Agorze, gdzie min. szefowała zespołom sprzedażowym, a w 2005 r. została dyrektorem pionu prasy bezpłatnej i wydawcą „Metra”. W 2012 r. przeprowadziła dla Grupy Polskapresse rebranding bezpłatnego tytułu „Nasze Miasto”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Czerwińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu