Schodami w górę

  • Marta Sieliwierstow
opublikowano: 04-02-2014, 00:00

Awanse w branży

KAREL ZEMAN

Dotychczasowy szef działu strategii i badań w CBRE Global Investors na region Europy Środkowej iWschodniej objął stanowisko szefa działu zarządzania aktywami w Polsce. Poprzednio pracował w firmie Cushman & Wakefield. Uzyskał tytuł magistra geografii i rozwoju regionalnego na Uniwersytecie Karola w Pradze, jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców Majątkowych, działa w Międzynarodowej Radzie Centrów Handlowych . Z pochodzenia jest Czechem, płynnie mówi w języku polskim.

ROLAND BEBCAK

Został dyrektorem ds. finansów i operacji w Polsce. Od 2005 r. pracował jako menedżer ds. finansów i operacji regionu Republiki Czeskiej, Słowacji i Austrii. Roland Bebcak ma ponad ośmioletnie doświadczenie w zakresie operacji finansowych i finansów w branży nieruchomości komercyjnych. Ma tytuł MBA City University of Seattle. Z pochodzenia jest Słowakiem.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Sieliwierstow

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu