Schodami w górę (8.10)

Awanse w IT

ADAM KOZŁOWSKI

To nowy prezes należącej do Grupy BCC spółki 7milowy, która specjalizuje się we wdrożeniach SAP w małych i średnich przedsiębiorstwach. W firmie pracuje od 2006 r., a od 2012 r. był dyrektorem ds. konsultingu. Norbert Wierbiłowicz, który kierował 7milowym od 2009 r., zrezygnował z prezesury.

RAFAŁ KISS

Został dyrektorem sprzedaży na Europę Środkową w firmie Panasonic Marketing Europe. Pracuje w niej od 2000 r., do 2007 r. jako kierownik ds. kluczowych klientów, potem jako kierownik sprzedaży na Polskę, a od 2011 r. jako dyrektor sprzedaży na Polskę i kraje bałtyckie.

MAŁGORZATA GAWRYSIAK

Objęła stanowisko dyrektora sprzedaży w polskim oddziale firmy Genesys, działającej na rynku rozwiązań contact center i customer service. Jej wcześniejsze miejsca pracy to Dimension Data, Spin i SAS Institute.

MONIKA JÓŹWIAK

Zasiadła na fotelu dyrektora sprzedaży i rozwoju biznesu w firmie Voipoint, która zajmuje się dostawą kompleksowych rozwiązań VoIP (technologia przesyłania głosu za pomocą łączy internetowych lub tzw. dedykowanych sieci). W branży ICT (teleinformatyka) pracuje od ponad 14 lat. Ostatnio odpowiadała za rozwój sieci sprzedaży pośredniej w Focus Telecom Polska. Wcześniej m.in w Intelligent Technologies tworzyła sieć sprzedaży dla LG-Ericsson (dawniej LG-Nortel).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Konkel

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Schodami w górę (8.10)