Schodami w górę Dwoje wiceprezesów i reprezentant na Słowację

DCZ
opublikowano: 16-01-2009, 00:00

Medicover ma dwoje nowych wiceprezesów: Małgorzatę Kowalską, która przyszła z Medycyny Rodzinnej, i Jarosława Pawlińskiego z własnego zarządu.

Jarosław Pawliński, pracuje w Medicoverze od 2004 r. Jest współautorem sukcesu rynkowego firmy. Wcześniej odpowiadał za strategię i rozwój placówek, a w ostatnim czasie — za sprzedaż i obsługę klienta.

Małgorzata Kowalska będzie jako wiceprezes odpowiadała za rozwój usług ambulatoryjnych i funkcjonowanie placówek medycznych Medicovera. Od 2007 r. pełni funkcję prezesa Ogólnopolskiego Związku Prywatnych Pracodawców Służby Zdrowia.

Producent okien i drzwi z Raciborza, firma Eko-Okna, rozwija sprzedaż na Słowacji. Jej reprezentantem został Marek Wiencek. W latach 2000-2004 wprowadzał czeską Grupę Kapitałową Tchas na rynek polski. Ostatnio był dyrektorem handlowym w spółce Bi-es z siedzibą w Dębnicy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane