Schodami w górę Pokonują kolejny szczebel kariery

DCZ
opublikowano: 03-04-2009, 00:00

Joanna Sędzikowska

Dołączyła do zarządów spółek Lux Med i Centrum Medyczne LIM. Odpowiada za pion IT i administracji. Jest absolwentką Politechniki Wrocławskiej i MBA w Polsko-Amerykańskiej Szkole Zarządzania. Wcześniej była dyrektorem departamentu inżynierii systemowej w Lukas Banku i wiceprezesem w Eurobanku (nadzorowała pion IT, Call Center, Backoffice). Ostatnio była menedżerem IT dla Europy Środkowej w PepsiCo.

Piotr Wierzbicki

Rada nadzorcza Sygnity powołała go na stanowisko wiceprezesa zarządu. Będzie odpowiadał za finanse Grupy Kapitałowej Sygnity. Ma 41 lat, jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej. Wcześniej przez 12 lat pracował w polskim oddziale Sun Microsystems. W latach 1996-2002 był tam dyrektorem finansowym i administracyjnym, a od 2002 r. — prezesem firmy.

Nowi w Zoom Advertising

Kluczowe działy wzmacnia Zoom Advertising. Account managerami zostali Julia Motylińska (ATL) i Janusz Wiśniewski (BTL). Bartosz Kuckowski został new business managerem. Julia Motylińska zaczynała karierę w marketingu produktów bankowych Citibank, potem pracowała w J. Walter Thompson, Your Design i Media-Mix. Janusz Wiśniewski ostatnio pracował w P4, a Bartosz Kuckowski w agencji Looksoft.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu