Schodami w górę, schodami w dół

  • Dorota Czerwińska
opublikowano: 17-09-2012, 00:00

Harm Goossens i Diminik Antczak

HARM GOOSSENS

Holender objął stanowisko prezesa polskiego oddziału Unilevera, zastępując Sanjaya Dube. Jednocześnie będzie pełnił funkcję prezesa na Europę Środkowo-Wschodnią i odpowiadał za operację korporacji w 18 krajach regionu. Ma ponad 20 lat doświadczenia zawodowego, głównie w marketingu i sprzedaży. W Unileverze pracuje od 1991 r. Po siedmiu latach podjął pracę w klubie piłkarskim Ajax Amsterdam, gdzie zarządzał wizerunkami piłkarzy. Później założył internetowy start-up. Po kilku latach wrócił do Unilevera. Przez pięć lat pracował jako wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży w południowoafrykańskim oddziale firmy. Ostatnie dwa lata był wiceprezesem ds. marketingu na Europę.

DOMINIK ANTCZAK

Został dyrektorem zarządzającym sieci reklamy kontekstowej BusinessClick, zrzeszającej serwisy o tematyce ekonomicznej, prawnej i gospodarczej. Odpowiada za rozwój sieci, która należy do Grupy Money.pl. W branży internetowej pracuje od ponad ośmiu lat, m.in. w Naszej Klasie i w Interia.pl zarządzał działami sprzedaży agencyjnej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Czerwińska, Rafał Fabisiak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu