Schodami w górę, schodami w dół

opublikowano: 16-07-2014, 00:00

Kadry: Richard Turner, Marcin Olszewski

RICHARD TURNER

Został wiceprezesem firmy FireEye na region EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka). Przedsiębiorstwo specjalizuje się w systemach chroniących przed zaawansowanymi cyberatakami. Menedżer ma 15-letnie doświadczenie w sektorze bezpieczeństwa IT. Wcześniej był wiceprezesem firmy Proofpoint (zarządzał regionem EMEA) i dyrektorem wykonawczym w Clearswifcie. Przez 11 lat pracował także w RSA, dziale zabezpieczeń firmy EMC. Odpowiadał za rozpoczęcie działalności RSA w Hiszpanii, we Włoszech, Europie Wschodniej, Chinach i Indiach.

MARCIN OLSZEWSKI

To nowy dyrektor zarządzający Fujitsu na region Europy Wschodniej i prezes polskiego oddziału. W spółce zatrudnił się w 2003 r. jako dyrektor finansowy. Zrazu funkcję tę pełnił tylko w Polsce, później również w Europie Wschodniej, a następnie odpowiadał za Europę Północno-Wschodnią. Ostatnio kierował działaniami w regionie WEMEIA (Europa, Bliski Wschód, Indie i Afryka). Karierę rozpoczął w 1994 r. jako kierownik działu finansowego Tech Data Polska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Konkel

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu