Secus Property finalizuje inwestycje w Sopocie

DI
opublikowano: 22-09-2009, 12:54

Spółka buduje w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic kurortu - Karlikowie.

Do tej pory spólka sprzedała 70% powierzchni użytkowej pierwszego budynku mieszkalnego. Zakończyły się również wszystkie prace budowlane i prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół drugiego budynku. Spólka otrzymala także decyzję o pozwoleniu na użytkowanie tego apartamentowca.

Zarząd Secus Property w celu  udostępnienia zainteresowanym swoich projektów inwestycyjnych w Sopocie, podpisał z końcem czerwca umowę z czołową w Trójmieście agencją nieruchomości Tyszkiewicz Nieruchomości www.tyszkiewicz.pl. Apartamenty mozna także nabyć bezposrednio w Secus Property SA.

„Trójmiasto rozwija się bardzo dynamicznie. Rośnie popyt na powierzchnie mieszkaniowe i komercyjne, dlatego uważam, że jest to dobre miejsce na  inwestycje w nieruchomości. Wydaje się, że najgorsze branża ma już za sobą. Zainteresowanie naszą ofertą jest dość duże, mamy sporo pytań od potencjalnych nabywców, dlatego myślę, że najprawdopodobniej w ciagu kilku najbliższych miesięcy będziemy mogli mówić o zakończeniu projektu.” - mówi Artur Wnuk, Prezes Secus Property SA.

Zaletą inwestycji jest doskonała lokalizacja w dolnej części Sopotu w bezpośrednim sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta, która jednocześnie umożliwia korzystanie z wypoczynkowych walorów kurortu. Elegancka architektura oraz wysoki standard apartamentów stanowią dodatkowe walory wpisujące się w piękno sopockiego pasa nadmorskiego. Apartamentowce powstały w pobliżu malowniczego terenu hipodromu oraz osiedla o rezydencjonalnym charakterze zabudowy. Do brzegu morza i piaszczystej plaży jest około 600 metrów. Sopockie apartamentowce to miejsce zarówno dla osób szukających aktywnego sposobu wypoczynku, jak i tych poszukujących nowoczesnego miejsca do mieszkania. W sąsiedztwie powstaje pole golfowe, które jako jedyne w Europie będzie usytuowane w centrum miasta oraz trójmiejska hala widowiskowo-sportowa.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Secus Property finalizuje inwestycje w Sopocie