Seks nie tylko w sypialni

M.Konkel
opublikowano: 22-07-2009, 14:06

Blat kuchenny jest najlepszym, poza sypialnią, miejscem do zaspokajania seksualnych żądz – twierdzą Brytyjczycy. 

Co piąty uczestnik sondażu, opublikowanego przez „The Sun”, przyznaje się do uprawiania seksu na kuchennej ladzie, przy czym część z nich nie zaprząta sobie głowy wcześniejszym usunięciem z blatu brudnych naczyń. Częstym miejscem igraszek jest też dywan w pokoju gościnnym.

Dalej są sofa, prysznic i stół w jadalni. W dziesiątce „najgorętszych” miejsc są także pralka, schody, wanna, garderoba i szopa. Niewątpliwie udział w sondażu właścicieli domków jednorodzinnych wzbogacił liczbę atrakcyjnych miejsc do uprawiania seksu. Ludzie z bloków mogą tylko pomarzyć o seksie w przydomowej szopie czy na schodach.

Co piąty uczestnik sondażu, opublikowanego przez „The Sun”, przyznaje się do uprawiania seksu na kuchennej ladzie, przy czym część z nich nie zaprząta sobie głowy wcześniejszym usunięciem z blatu brudnych naczyń.

Częstym miejscem igraszek jest też dywan w pokoju gościnnym. Dalej są sofa, prysznic i stół w jadalni. W dziesiątce „najgorętszych” miejsc są także pralka, schody, wanna, garderoba i szopa. Niewątpliwie udział w sondażu właścicieli domków jednorodzinnych wzbogacił liczbę atrakcyjnych miejsc do uprawiania seksu. Ludzie z bloków mogą tylko pomarzyć o seksie w przydomowej szopie czy na schodach.
Seks nie tylko w sypialniSeks nie tylko w sypialni

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: M.Konkel

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Seks nie tylko w sypialni