Selena bije rekord Guinessa

EG
opublikowano: 10-04-2013, 13:34

Jaki jest jeden z najłatwiejszych pomysłów żeby się zareklamować? Wystarczy pobić rekord Guinessa.

Nieważne, w jakiej konkurencji. Teraz każdy może pobić swój rekord. Można zmieścić 250 osób do jednego autobusu, jak studenci SGGW, ugotować największą lasagne (jak mieszkańcy Wieliczki) czy zebrać największą liczbę gitarzystów do zagrania jednej piosenki (jak Kęty). Własny pomysł na rekord Guinessa ma Selena, producent chemii budowlanej. Jutro i pojutrze, podczas XI Targów Grupy PSB w Kielcach, zamierza zbudować największą na świecie rzeźbę z glazury. Dzieło będzie przedstawiać złotą koronę o wysokości i średnicy przekraczających ponad 3 metry. Dlaczego korona?

– Jest symbolem miasta Kielce. Klejenie korony, realizowane będzie przez najlepszych polskich glazurników, zaproszonych przez Selenę. Nadzorować je będzie sędzia z Guinness World Records, którzy przylatuje do Kielc z Londynu. Po zakończeniu klejenia korony oficjalnie poda werdykt – mówi Mirosław Lubarski, członek zarządu ds. marketingu Grupy PSB.

Co stanie się z dziełem po targach? Do Luwru pewnie nie trafi, bo tam już i tak nie ma miejsca i trzeba było zabudować jedno z podwórek. Może do lokalnego przybytku kultury? Niestety do Pałacu Biskupów Krakowskich nie będzie pasować stylem. Dlatego rzeźba trafi pewnie najpierw do Księgi Rekordów Bicia Rekordów, a potem pod młotki lokalnych budowlańców.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: EG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Selena bije rekord Guinessa