Siatkarze z Onico szukają nowego sponsora

„W związku z problemami ONICO S.A, została podjęta decyzja o nieprzedłużeniu umowy” – napisał klub, który jest aktualnym wicemistrzem Polski.

Zarząd Onico, które zajmuje się obrotem paliwami, złożył w piątek wniosek o upadłość spółki. Do tych kłopotów odniósł się klub siatkarski Onico Warszawa, aktualny wicemistrz Polski, którego Onico jest właścicielem i głównym sponsorem.

„Trzyletnia umowa sponsorska pomiędzy spółkami, która wygasa wraz z końcem sierpnia bieżącego roku, nie była i nie jest jedynym źródłem finansowania klubu. W związku z problemami ONICO S.A., które nasiliły się w ostatnich dniach, została podjęta decyzja o nieprzedłużeniu wyżej wymienionej umowy” - podkreśla klub w komunikacie.

Klub podał, że prowadzi zaawansowane rozmowy z potencjalnymi inwestorami i sponsorami, którzy pozwolą utrzymać aktualny poziom sportowy zespołu.

„O ich przebiegu będziemy informować na bieżąco” – czytamy w komunikacie.

Zarząd ONICO Warszawa podkreślił też, że jest w stałym kontakcie z zarządem Polskiej Ligi Siatkówki.

W czwartek 1 sierpnia wystartowała sprzedaż karnetów na mecze ONICO Warszawa w sezonie 2019/2020.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GRA

Polecane