Czytasz dzięki

Siedziba PiS trafiła w polskie ręce

WST
opublikowano: 15-05-2019, 12:44

Nowym właścicielem budynku w którym znajduje się warszawska siedziba PiS została polska spółka Q Hotel, informuje Radio Zet. Obiekt zlokalizowany przy ulicy Nowogrodzkiej od 2007 r. należał do izraelskiego podmiotu, developera Metropol NH.

Nabywca budynku, który posiada już pięć hoteli w naszym kraju deklaruje, że choć docelowo chce w tym miejscu zbudować nowy obiekt hotelowy, przez kilka następnych miesięcy nie zmieni się sytuacja dotychczasowych najemców, co pozwoli im na przygotowanie przeprowadzki. 

Siedziba PiS przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie
Wyświetl galerię [1/2]

Siedziba PiS przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie Fot: Krystian Maj/FORUM

Nie ujawniono wartości transakcji, nieoficjalnie mówi się o kwocie 6-7 mln EUR.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WST

Polecane