Sii Polska wchodzi do Rzeszowa

opublikowano: 19-02-2018, 22:00

Spółka IT w Polsce ma ponad 3,3 tys. pracowników, w stolicy Podkarpacia zamierza w rok zatrudnić do 40 osób.

Sii, spółka z branży IT, otworzyła oddział w Rzeszowie. W ciągu roku zatrudni w nim 30-40 osób. Biuro będzie realizować projekty z zakresu budowania aplikacji, systemów Business Intelligence oraz inżynierii mechanicznej i elektrycznej. Spółka poszukuje pracowników z minimum trzyletnim doświadczeniem. „Otwarcie oddziału było decyzją strategiczną. Rzeszów to świetny rynek dla pracodawców, ponieważ w mieście znajdują się wysoko cenione centra akademickie. Ponadto jest to region pełen możliwości biznesowych, nie tylko w obszarze IT, ale przede wszystkim inżynierii. Niewykorzystanie tego potencjału byłoby stratą” — poinformował w komunikacie Gregoire Nitot, prezes i założyciel Sii Polska.

ROSNĄ: W ubiegłym roku przychody Sii Polska, którą kieruje Gregoire Nitot, urosły z 390 do 500 mln zł.
Zobacz więcej

ROSNĄ: W ubiegłym roku przychody Sii Polska, którą kieruje Gregoire Nitot, urosły z 390 do 500 mln zł. FOT. Marek Wiśniewski

— Rzeszów to świetne miejsce do życia i rozwijania kariery zawodowej. Oprócz wielu terenów zielonych i bogatej oferty kulturalnej atutem miasta jest również bliskość lotniska obsługującego połączenia krajowe i międzynarodowe — dodaje Tomasz Eberbach z Sii Rzeszów. Sii to spółka założona w 2006 r. 30 proc. akcji ma jej założyciel, pozostałe należą do francuskiego giełdowego integratora Sii. W biurach w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie, Łodzi i Katowicach zatrudnia ponad 3,3 tys. osób.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Grzegorczyk, PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu