Czytasz dzięki

Skanska ma kontrakty za ponad 1,0 mld SEK

(Marek Druś)
opublikowano: 12-08-2005, 12:24

Skanska poinformowała w piątek o zdobyciu dwóch kontraktów o łacznej wartości ponad 1,0 mld SEK. Szwedzki koncern ma wybudować tunel w Oslo i przebudować wieżowiec w Sztokholmie.

Skanska poinformowała w piątek o zdobyciu dwóch kontraktów o łacznej wartości ponad 1,0 mld SEK. Szwedzki koncern ma wybudować tunel w Oslo i przebudować wieżowiec w Sztokholmie.

Skanska zdobyła wart 660 mln SEK kontrakt na budowę 670 metrowego podwodnego tunelu w Oslo, który ma zlikwidować korki w norweskim mieście. Realizacja projektu ma rozpocząć się na przełomie sierpnia i września. Potrwa do lutego 2010 r.

Skanska ma także przebudować za 422 mln SEK na hotel akademicki 25-piętrowy wieżowiec w Sztokholmie, wybudowany w 1959 roku. Wcześniej była to siedziba szwedzkich władz podatkowych. Zakończenie realizacji kontraktu zaplanowano na sierpień 2007 r.

MD, AFX

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Polecane