Skanska sprzedaje pakietowo

opublikowano: 10-03-2015, 00:00

Deweloper Skanska Property Poland wystawia na sprzedaż cztery biurowce, których łączna powierzchnia najmu to ponad 62 tys. mkw.

Krakowska Kapelanka 42 A jest budynkiem klasy A i ma przeszło 18 tys. mkw. Został oddany do użytku w III kwartale 2014 r. i jest już prawie całkowicie wynajęty. W stolicy Małopolski na sprzedaż wystawiono także biurowiec Axis, w którym do wynajęcia będzie 21 tys. mkw. Zakończenie inwestycji jest planowane na IV kw. 2016 r. Natomiast katowicki SilesiaBusiness Park to kompleks biurowy klasy A złożony z czterech obiektów, których powierzchnia najmu przekracza 48 tys. mkw. Na sprzedaż wystawiono budynki A i B tej inwestycji (oba po 12 tys. mkw. GLA) Pierwszy został już oddany do użytku, zaś prace nad drugim mają zakończyć się we wrześniu 2015 r. Kompleks jest budowany zgodnie ze standardami systemu certyfikacji środowiskowej LEED na poziomie Gold. Zakończenie sprzedaży wszystkich obiektów jest planowane przed końcem 2015 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Gołasa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu