Skarbiec zasadza się na emerytury

Kamil Kosiński
opublikowano: 12-12-2017, 22:00

Transfer personalny ma być zaczątkiem budowy nowej linii biznesowej.

Agnieszka Łukawska jest nowym pracownikiem Skarbca TFI. Karierę zawodową zaczynała w towarzystwach ubezpieczeniowych, by przez następne 19 lat osiąść w Legg Mason TFI (obecnie Esaliens TFI), jednym z trzech głównych graczy w segmencie grupowych programów emerytalnych oferowanych przez TFI. I właśnie programami emerytalnymi zajmowała się Agnieszka Łukawska w Esaliens TFI. Teraz, dzięki jej doświadczeniu,biznes taki chce rozwijać Skarbiec.

Ewa Radkowska-Świętoń
Zobacz więcej

Ewa Radkowska-Świętoń Marek Wiśniewski

— Produkty emerytalne, PPE, IKE, IKZE czy PPK mają stanowić ważną pozycję w naszej ofercie rozwiązań oszczędnościowych, dlatego tworzenie i rozwój tego segmentu naszej działalności powierzyliśmy osobie z bardzo dużym doświadczeniem w tym obszarze. Taka specjalistka jest gwarancją, że nasza oferta produktów emerytalnych będzie wyróżniała się na rynku, nie tylko sprawnością regulowania procedur związanych z uruchamianiem programów emerytalnych, ale również optymalnym dopasowaniem polityki inwestycyjnej funduszy objętych programami emerytalnymi do preferencji podmiotów zainteresowanych ich tworzeniem — mówi Jacek Janiuk, członek zarządu Skarbiec TFI.

Skarbiec TFI ma obecnie w ofercie dwa produkty emerytalne o charakterze indywidualnym — IKE oraz Skarbiec Program Emerytalny. Ten ostatni obejmuje zarówno IKE, jak i IKZE oraz plan systematycznego oszczędzania, który jest produktem typowo komercyjnym, bez stymulacji podatkowej za oszczędzanie na starość. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu