Skotan dostał więcej czasu

KZ
opublikowano: 23-10-2014, 08:07

Na wniosek spółki PARP przedłużyła Skotanowi do 31 marca termin kwalifikowalności wydatków do projektu wykorzystanie odpadowego wodoru do celów energetycznych.

"Okres przedłużenia realizacji Projektu zostanie wykorzystany na przeprowadzenie dalszych badań przemysłowych i prac rozwojowych związanych z optymalizacją pracy instalacji badawczej energetycznego wykorzystania gazów odpadowych zawierających wodór, pochodzących z różnych procesów chemicznych (Instalacja) oraz na opracowanie wytycznych do przebudowy Instalacji z badawczej na produkcyjną" - podano w komunikacie.

Jak dodano, wydłużenie okresu realizacji projektu nastąpiło w wyniku konieczności uwzględnienia nowych rozwiązań w układzie zasilania silników i chłodzenia w instalacji badawczej wykorzystania odpadowego wodoru do celów energetycznych (Instalacja).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Skotan dostał więcej czasu