SkyCash zaczyna sprzedawać polisy

Aplikacja mobilna, w której można płacić za parkowanie rusza ze sprzedażą ubezpieczeń. Od dziś można w niej kupić polisy turystyczne Uniqa TU.

Od dziś w popularnej aplikacji mobilnej SkyCash, w której można zapłacić za parkowanie w dużych miastach czy też kupić bilety komunikacji miejskiej są dostępne ubezpieczenia turystyczne. To wspólna inicjatywa mobilnej platformy i towarzystwa Uniqa TU. Dzięki niej ubezpieczyciel zaistnieje w kanale mobilnym.

- Możliwość zakupu ubezpieczenia turystycznego przez aplikację na smartfony to doskonałe uzupełnienie naszej oferty biletowej. Polisę można wykupić w ciągu kilkunastu sekund, nawet tuż przed samą podróżą – mówi Tomasz Krajewski, prezes SkyCash. 

Użytkownicy SkyCash mają do wyboru trzy pakiety ubezpieczenia: podstawowy, sportowy, który uwzględnia uprawianie sportów wyczynowych oraz ekstremalnych, związany z wyjazdem do pracy. Polisę można rozszerzyć o dodatkowe ubezpieczenie NNW i OC. 

Andrzej Jarczyk zapowiada, że to początek współpracy jego towarzystwa z SkyCash. W najbliższym czasie aplikacja ma zaoferować kolejne rodzaje polis. Nie chcę jednak w tym momencie zdradzać szczegółów. 

SkyCash to system płatności na smartfony. Poza opłatami za miejsca parkingowe czy bilety komunikacji miejskiej pozwala także zakupić bilety do kina czy wypłacić gotówkę z bankomatu. Aplikacja ma obecnie 1,2 mln użytkowników. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MGA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Ubezpieczenia / SkyCash zaczyna sprzedawać polisy